Line-up 2024

HYPPO

19:00 - 01:00   Tijl
                          Willie Branch
                          DJ Dylanski

MAIN STAGE MARKT

19:00 - 20:00   Pixie Dust 
20:00                Officiële opening
                          Verbranding Kelioothuisje
                          (Kleine Markt)
20:30 - 21:30   Laura Tesoro
22:00 - 23:00   Yevgueni
23:30 - 01:00   Crazy Sir G
 

DANCE ARENA

21:00 - 22:00   DJ Shake 'N Bake
22:00 - 23:00   Dennis Cartier
23:00 - 00:00   DJ Merlo
00:00 - 01:00   DREZZ & MC Holic
01:00 - 02:00   Partyshakerz
02:00 - 03:00   Nina Black
 

BOILER STAGE

21:00 - 22:00   DJ Koen
22:00 - 23:00   Blvckprint
23:00 - 00:00   Dave & Danny
00:00 - 01:00   DJ Wout
01:00 - 02:00   DJ Potato
02:00 - 03:00   Feest DJ Lucki Luc
 

JEUGDPLEIN

21:00 - 22:30   Anticlimax
22:30 - 00:00   E-Tunes
00:00 - 01:30   MC Captain
                          Soundsystem
01:30 - 03:00   Sync In
 

HYPPO

19:00 - 05:00   The Gerry Springer Show
                          DJ Funky Bastards
                          DJ Joppe
                          DJ Tars

KADEEFEESTEN

17:00 - 17:45 Loco Kids Disco
 

MAIN STAGE MARKT

19:00 - 20:00   UBERDOPE
20:00                Verbranding Kelioothuisje
                          (Kleine Markt)
20:30 - 22:00   B-FOUR
22:30 - 23:30   Lady Linn
00:00 - 01:00   Coely
 

DANCE ARENA

21:00 - 22:00   Mad Lawrence
22:00 - 23:00   Wonbeat & Purpose
23:00 - 00:00   Robert Abigail
00:00 - 01:00   DJ F.R.A.N.K
01:00 - 02:00   5NAPBACK
02:00 - 03:00   X-TOF


BOILER STAGE

21:00 - 22:00   Maddis
22:00 - 23:00   DJ ZOF
23:00 - 00:00   DJ Dimaro
00:00 - 01:00   The Mackenzie
01:00 - 02:00   DREZZ
02:00 - 03:00   Da Rick
 

JEUGDPLEIN

20:00 - 21:00   Winnaar DJ contest
21:00 - 22:30   DJ Sonic Fusion
22:30 - 00:00   Maddis
00:00 - 01:30   All-right
01:30 - 03:00   Lamehead
 

HYPPO

19:00 - 05:00   Coco Ralado
                          Less AUTRE
                          DJ Verjaardagsfeest - 3 jaar Odnar

MAIN STAGE MARKT

13:30 - 15:00   The Kwaremont Brodders
15:30 - 16:30   Koen De Smet
17:00 - 17:45   Jens
17:45 - 18:15   Sam Gooris
18:15 - 18:45   Sergio
18:45 - 19:15   Good Shape
19:15 - 20:00   Swoop
20:00 - 21:30   Abba4U
 

HYPPO

19:00 - 01:00   Ellis Mane
                          La Jungle
                          DJ Boo-Lee


Diamond sponsors


Platinum sponsors


Gold sponsors


Silver sponsors


Bronze sponsors