Programma 2024

Laura Tesoro

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 20:30 - 21:30

Pixie Dust

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 19:00 - 20:00

Good Shape

Zondag

Zondag 30 juni: 18:15 - 18:45

Swoop

Zondag

Zondag 30 juni: 19:15 - 20:00

Yevgueni

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 22:00 - 23:00

Crazy Sir G

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 23:30 - 01:00

UBERDOPE

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 19:00 - 20:00 | MAIN STAGE MARKT

B-FOUR

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 20:30 - 22:00

Lady Linn

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 22:30 - 23:30

Coely

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 00:00 - 01:00

The Kwaremont Brodders

Zondag

Zondag 30 juni: 13:30 - 15:00

Koen De Smet

Zondag

Zondag 30 juni: 15:30 - 16:30

Jens

Zondag

Zondag 30 juni: 17:00 - 17:45

Sam Gooris

Zondag

Zondag 30 juni: 17:45 - 18:15

Sergio

Zondag

Zondag 30 juni: 18:45 - 19:15

ABBA4U

Zondag

Zondag 30 juni: 20:00 - 21:30

DJ Shake 'N Bake

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 21:00 - 22:00

Dennis Cartier

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 22:00 - 23:00 | DANCE ARENA

DJ Merlo

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 23:00 - 00:00 | DANCE ARENA

DREZZ & MC Holic

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 00:00 - 01:00 | DANCE ARENA

Partyshakerz

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 01:00 - 02:00 | DANCE ARENA

Nina Black

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 02:00 - 03:00 | DANCE ARENA

DJ Koen

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 21:00 - 22:00 | BOILER STAGE

Blvckprint

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 22:00 - 23:00 | BOILER STAGE

Dave & Danny

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 23:00 - 00:00 | BOILER STAGE

DJ Wout

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 00:00 - 01:00 | BOILER STAGE

DJ Potato

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 01:00 - 02:00 | BOILER STAGE

Feest DJ Lucki Luc

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 02:00 - 03:00 | BOILER STAGE

Mad Lawrence

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 21:00 - 22:00 | DANCE ARENA

Wonbeat & Purpose

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 22:00 - 23:00 | DANCE ARENA

Robert Abigail

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 23:00 - 00:00 | DANCE ARENA

DJ F.R.A.N.K

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 00:00 - 01:00 | DANCE ARENA

5NAPBACK

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 01:00 - 02:00 | DANCE ARENA

X-TOF

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 02:00 - 03:00 | DANCE ARENA

Maddis

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 21:00 - 22:00 | BOILER STAGE & 22:30 - 00:00 | JEUGDPLEIN

DJ ZOF

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 22:00 - 23:00 | BOILER STAGE

DJ Dimaro

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 23:00 - 00:00 | BOILER STAGE

The Mackenzie

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 00:00 - 01:00 | BOILER STAGE

Da Rick

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 02:00 - 03:00 | BOILER STAGE

Anticlimax

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 21:00 - 22:30 | JEUGDPLEIN

E-Tunes

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 22:30 - 00:00 | JEUGDPLEIN

MC Captain

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 00:00 - 01:30 | JEUGDPLEIN

Sync In

Vrijdag

Vrijdag 28 juni: 01:30 - 03:00 | JEUGDPLEIN

DJ Sonic Fusion

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 21:00 - 22:30 | JEUGDPLEIN

All-right

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 00:00 - 01:30 | JEUGDPLEIN

Lamehead

Zaterdag

Zaterdag 29 juni: 01:30 - 03:00 | JEUGDPLEIN

Loco Kids Disco

Zaterdag

Zaterdag 29 juni | KADEEFEESTEN

Coming Soon volledige Line-up

Vrijdag, De BrandWoeker

Dit waren de bierfeesten 2019

Vorige edities

2023 : Gers Pardoel • Aaron Blommaert • Frank Boeijen • Good Shape • The Dinky Toys • Viktor & Kobe • Les Truttes • Bart Kaëll • Jamie-Lee Six & Louis XIV • Jessie (The Mackenzie) • Danzel • Level Six • Lindsay • ... 

2022 : #LikeMe • Cleymans Van Geel • Soulsister • Ilsen en Verhulst • Sam Gooris • 2 Fabiola • Get Ready • Pat Krimson • Garry Hagger • Danny Fabry • Margriet Hermans • Swoop • Luc Steeno • Sasha & Davy • Flip Kowlier • Mathias Vergels • ...

2019 : Milo Meskens • Michael Shack • De Romeo's • Les Truttes • Absynthe Minded • Discobar Galaxie • ...

2018 : Het zesde metaal • Daan • Maxi Jazz • Snap! • Niels Destadsbader • The Scabs • Rob de Nijs • ...

2017 : School is Cool • K's Choise • Niels Destadsbader •The Magical Flying Thunderbirds • ...

2016 : The Stranglers • Les Truttes • Bart Peeters • Discobaar A Moeder • Frank Boeijen • Level 42 • Milk Inc. 20 Years Tour • Willy Sommers • Get Ready • ...

2015 : Raymond v h Groenewoud • Kim Wilde • Cleymans & Vangeel • Laïs • Kid Creole & The Coconuts • Praga Khan • Lindsay • Jettie Palletie • Swoop • De Romeo's • ...

2014 : Clouseau • The levellers • Guga Baul • Les Truttes • Urbanus • Cookies&Cream • Radio 2 De Prehistorie Live • De Corsari’s • Boombal • Willy Sommers • Steve Tielens • Sasha&Davy • Yves Segers • Danny Fabry • Michael Lanzo • Peter Koelewijn • Swoop • De Pita Boys • ...

2013 : Diablo Boulevard feat Alex Agnew • Zornik • The Kings Of Pop • Boogie Boy • Merdan Taplak • Tom Barman • Frank Boeyen • De Romeo’s • Meuris • Les Truttes • Dirk Stoops • Frans Duyts • The Rubettes • The Gisbson Brothers • Jimmy Frey • John Terra • Mathias Lens • Laura Lynn • Sugarfree • Luc Steeno • Sergio • Willy Sommers • Swoop • ...

2012 : De Mens • Daan • The Soulbrothers • The Scabs • Soulsister • Geena & The Lisa’s • Robert Abigail • Squareelectric • Danny Fabry • Salim Segers • Willy Sommers • Bart Kaell • Corry Konings • Lindsay • Swoop • David Van Dijck • De Romeo’s • ...

2011 : Gorki • Bart Peeters • Les Truttes • Vlaanderen Zingt • Natalia • Cafe Flamand • Laura Lynn • Jo Vally • Willy Sommers • Luc Steeno • Sam Gooris • Koos Alberts • Eva • ...

2010 : Milk inc. • De Kreuners • Stan Van Samang • Luna Twist • Vlaanderen Zingt • Frank Boeyen • Christoff & Lindsay • Jo Vally • Bart Kaëll • ...

Diamond sponsors


Platinum sponsors


Gold sponsors


Silver sponsors


Bronze sponsors

Organisatie
Sponsoring